Podczas zajęć w świetlicy prowadzonych przez panią Olę jej bywalcy poszerzają swoją wiedzę z różnych dziedzin.

Uczniowie poznają nazwy województw, stolic czy zabytków. Czasem też grają w gry edukacyjne, które pozwalają im zgłębić historię naszego miasta, a także piszą pocztówki do innych szkół w całej Polsce.

Ciekawe, co robią dziś?

W środę 10 stycznia 2024 roku sala nr 5 zmieniła się w "salon fryzur" w związku z przygotowaniami do zabawy tanecznej organizowanej w okresie karnawału. Stąd też uczniowie klasy 1a tworzyli kreatywne uczesania pod uważnym okiem Pani Małgosi.

Mali fryzjerzy świetnie się spisali. Zresztą przekonajcie się sami!

Dnia 28.11.2023 r. w świetlicy szkolnej odbyło się Pasowanie na Świetliczaka. Dzieci oprócz znajomości regulaminu musiały się wykazać umiejętnościami w rozwiązywaniu krzyżówek i rebusów.
     Potem odbyła się konkurencja sportowa, którą pierwszoklasiści zdali bez problemu. Po zaśpiewaniu hymnu wraz z dziewczynkami z 3 klasy i powtórzeniu roty ślubowania dzieci podpisały regulamin, który będą respektować. Następne otrzymały pamiątkowe medale.
     Po zakończeniu uroczystości na wszystkich uczestników czekała słodka niespodzianka.