Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2019/2020

 

Alicja Trojak – dyrektor szkoły


Sylwia Kostrzewa – wicedyrektor

Jadwiga Strzelecka - wicedyrektor

Izabela Kukla-Naskręt – wicedyrektor

 

Lp Nazwisko Imię Przedmiot
1 Kontny Dawid religia
2 Anweiler Ewa język angielski
3 Murańska Amanda język hiszpański
4 Bender – Janiszewska Anna język niemiecki
język mniejszości-niemiecki
5 Borecka – Sierpina Beata pedagog specjalny
6 Brzozowska Bernarda pedagog szkolny
7 Buczny Andrzej wychowanie fizyczne
8 Buławczyk Marzena wychowanie fizyczne
9 Chocianowicz Katarzyna fizyka
10 Dachnij Ewa wychowanie fizyczne
11 Dzierżanowska Marieta religia
12 Gawlik Aneta bibliotekarz
13 Główka Kinga matematyka
informatyka
14 Grabarek Barbara edukacja wczesnoszkolna
etyka
matematyka
15 Gurbierz Katarzyna nauczyciel wspomagający
16 Szpak Aleksandra nauczyciel świetlicy
przyroda
17 Halupczok Aleksandra edukacja wczesnoszkolna
informatyka
18 Jadach Alicja edukacja wczesnoszkolna
język angielski kl. I-III
19 Janos Katarzyna język niemiecki
język mniejszości-niemiecki
20 Kaczmarek Tomasz Informatyka
technika
21 Kawa Krystyna język niemiecki
język mniejszości-niemiecki
22 Kozłowska Aleksandra edukacja wczesnoszkolna 
23 Kujawa Beata logopeda
24 Loranc Adriana język angielski
25 Kalinowska Olga matematyka
26 Pleszczyńska Małgorzata język angielski
27 Maicher Marzena język angielski
28 Majka Anita nauczyciel wspomagający
29 Maziarek Beata język polski
30 Michalska Iwona informatyka, biblioteka
31 Michoń Justyna język polski
32 Łucka-Zając Elżbieta język polski
33 Nikiel Anna matematyka
chemia
34 Olchowska Alina język angielski
35 Olchowy Adriana nauczyciel świetlicy
36 Owsiak Barbara muzyka
37 Pajączkowska Joanna nauczyciel wspomagający
38 Paliwoda Karolina nauczyciel wżr, wos
39 Pawletta Maria matematyka
40 Prandzioch Jolanta kierownik świetlicy
41 Presz Grażyna wychowanie fizyczne
42 Raczyńska Anita edukacja wczesnoszkolna
język angielski kl. I-III
43 Serafin Barbara nauczyciel wspomagający
44 Staniszewska Aleksandra nauczyciel świetlicy
45 Szafrańska Natalia język polski
46 Szelewska Dorota plastyka
technika
47 Szelewska-Łuczkowska Ewa edukacja wczesnoszkolna
48 Śniegórska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
49 Tańczuk Agnieszka język angielski
50 Tęcza - Tuszakowska Agata nauczyciel wspomagający
doradztwo zawodowe
pedagog
51 Troszyński Maciej religia, historia
52 Wądołowska Elżbieta geografia
53 Wierzbicka Agnieszka biologia
54 Wojewódzka Lucyna matematyka
55 Wołyniec – Romańska Agnieszka świetlica
56 Wróblewska - Wypych Alicja pedagog specjalny
57 Zając Katarzyna informatyka po hiszpańsku
matematyka po hiszpańsku
58 Zielińska Angelika nauczyciel wspomagający
59 Zmitrowicz Agnieszka historia, edb
60 Zubek Adriana gimnastyka korekcyjna
edukacja wczesnoszkolna