W grudniu został rozstrzygnięty Wojewódzki Konkurs Plastyczny Projekt kartki świątecznej, który cyklicznie organizuje Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu. Uczniowie z naszej szkoły, jak co roku, licznie wzięli udział w konkursie. Pragniemy wszystkim uczestnikom serdecznie podziękować  za godne reprezentowanie szkoły. Powstały piękne prace wykonane w tradycyjnych, jak i eksperymentalnych technikach plastycznych. Uczniowie wykazali się kreatywnością, poszukując ciekawych, oryginalnych rozwiązań plastycznych, aby jak najpiękniej opowiedzieć o świętach Bożego Narodzenia. Spośród licznej grupy uczniów Kasia Kilinkiewicz z klasy 5c została laureatką konkursu. Oprócz pamiątkowego dyplomu Kasia otrzymała także atrakcyjne nagrody rzeczowe.
          Kasi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!smile