1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Skrzynka inicjatyw i pomysłów uczniowskich

15

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego powstała  „Skrzynka inicjatyw i pomysłów uczniowskich”. Skrzynka pocztowa, do której podczas przerw można wrzucać listy, znajduje się bibliotece szkolnej. Zachęcamy uczniów do umieszczania w skrzynce listów z prośbami, propozycjami lub sugestiami dotyczącymi funkcjonowania szkoły. Każdy list powinien być podpisany przez nadawcę, listy anonimowe nie będą czytane.  Szczegółowy regulamin znajduje się poniżej. Serdecznie prosimy o rozsądną i przemyślaną korespondencję! Czekamy na Wasz głos!

Procedura zgłaszania inicjatyw i pomysłów uczniowskich

  1. Każdy uczeń ma prawo zgłaszać inicjatywę.
  2. W celu zgłoszenia inicjatywy należy spisać ją na kartce wraz z podpisem i wrzucić do skrzynki znajdującej się w bibliotece („Inicjatywy  i pomysły uczniowskie”).
  3. Skrzynka będzie opróżniana jeden raz w tygodniu przez Zarząd Samorządu Uczniowskiego, a następnie zostaną podjęte dalsze kroki polegające na skierowaniu ich do osoby, od której zależy realizacja danej inicjatywy.
  4. Jeżeli propozycja będzie dotyczyła pracy szkoły zostanie przekazana pani Dyrektor do zapoznania i ewentualnej realizacji.
  5. W przypadku, gdy inicjatywa będzie skierowana do SU,  wówczas do wdrożenia inicjatywy zostanie powołany zespół z przewodniczącym na czele, który będzie odpowiedzialny za jej realizację.
  6. Po wdrożeniu inicjatywy zostanie przeprowadzona przez Zarząd Samorządu Uczniowskiego ewaluacja przeprowadzonych działań.
  7. Analiza zgłaszanych inicjatyw będzie dokonywana 2 razy do roku wraz z oceną skuteczności ich wdrożenia.
  8. Inicjatywy, które nie zostały zrealizowane w danym roku szkolnym lub będą w trakcie realizacji Zarząd SU przekazuje nowemu Zarządowi SU.

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad