Za nami burzliwa kampania wyborcza do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. W ciągu dwóch tygodni kandydaci podejmowali twórcze i ciekawe działania, aby zachęcić kolegów i koleżanki do oddania na nich swoich cennych głosów. W korytarzach szkoły pojawiły się kolorowe plakaty, przedstawiające pomysły na urozmaicenie życia szkolnego uczniów. Wśród postulatów znalazły się m.in. stworzenie klasowych grup wsparcia w nauce, utrzymanie losowania Szczęśliwego Numerka, obchodzenie zabawnych świąt, ciekawe imprezy szkolne jak np. nocka w szkole i wiele, wiele innych propozycji. Niektórzy kandydaci w ramach kampanii zapraszali pozostałych uczniów na wspólne taneczne przerwy z muzyką, inni proponowali słodki poczęstunek, jeszcze inni rozdawali ulotki. Pomysłów było wiele.

4.10 odbyły się wybory. Uczniowie oddawali swoje głosy w klasach. Następnie zostały one skrupulatnie zliczone. W związku z tym jest nam niezmiernie miło ogłosić nowy skład Zarządu SU. Przewodniczącą naszej szkoły została Maria Olchowy z klasy 8a, zastępcą przewodniczącego - Natalia Pajączkowska z klasy 7b, skarbnikiem - Wiktoria Gnoińska z klasy 6c, sekretarzem - Andrzej McHugh z klasy 6a. Jako członkowie do Zarządu SU dołączyli: Nina Salatycka i Nina Hoppek z klasy 7a, Emilia Wróbel i Marta Wróbel z klasy 5a, Patrycja Wróblewska i Piotruś Konwiński z klasy 6c, Paulina Florczyk i Aleksandra Jakubska z klasy 7b. Gratulujemy!