Szanowni Państwo, Drogie Dzieci,

do wtorku (tj. 2.11) zbieramy książki używane, ale niezniszczone, które zasilą nasz kiermasz charytatywny. Mogą to być książki dla dzieci, dla dorosłych, przewodniki, poradniki – najważniejsze, by nie były to podręczniki ani książki, które estetycznie nie nadają się do czytania.  Zapewne mają Państwo i Wy-Uczniowie - macie takie w domach. Jest zatem doskonała okazja, by zrobić „książkowe porządki”, jednocześnie czyniąc wielkie dobro.

Dochód z kiermaszu, który odbędzie się w naszej szkole w kolejnym tygodniu, zostanie przeznaczony na leczenie Dawidka i Martynki – dzieci, o których słyszała cała Polska.

Książki przynosimy do pokoju nauczycielskiego, na portierni lub bezpośrednio do p. Natalii Szafrańskiej.