Czwartego stycznia w naszej bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Każdy inny - wszyscy równi”. Konkurs zorganizowano w ramach obchodów Dnia Osób Niepełnosprawnych, a jego celem było upowszechnianie wiedzy na temat akceptacji i integracji osób z niepełnosprawnościami, poszanowania ich praw oraz promowanie wartości, tj.: przyjaźni, akceptacji, integracji czy szacunku dla innych.
      W ramach konkursu dotarło do nas wiele ciekawych, kreatywnych prac. Jury wyłoniło laureatów I, II i III miejsca w trzech kategoriach wiekowych – wśród klas 1-3, 4-6 oraz 7-8. Przyznano także wyróżnienia. Podczas spotkania, przy apetycznych przekąskach, był czas na wspólne wysłuchanie bajki o niepełnosprawnym dzięciole Kornelu,  na chwilę rozmowy i - przede wszystkim - na uroczyste wręczenie nagród.
     Gratulujemy laureatom oraz uczniom wyróżnionym. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom i Uczniom za udział w zaproponowanym przez nas konkursie.

Zespół nauczycieli wspomagających