Tak się składa, że od grudnia ciągle bijemy jakieś rekordy. Najpierw zebraliśmy rekordową liczbę książek, które sprzedaliśmy podczas charytatywnego kiermaszu dla sześcioletniej Madzi, później zebraliśmy rekordową liczbę artykułów higienicznych dla niepełnosprawnego rodzeństwa, pomogliśmy też kombatantom, zbierając dla nich rekordową ilość artykułów spożywczych, następnie z nowym rokiem nasze puszki podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapełniły się rekordowymi kwotami (bo aż 25. tysiącami złotych).

A dziś – ponad 2000 (słownie: dwa tysiące) Waszych misiów trafi do Straży Pożarnej, do Ratownictwa Medycznego i dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych. Część już pojechała do OSP w Siołkowicach, część do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego na Witosa, postanowiliśmy przekazać też trochę pluszaków dla dzieci wybudzanych po operacjach.

(Warto wspomnieć, że do akcji włączyło się także miasto Kietrz (przedszkole, szkoły, zuchy i harcerze) oraz okoliczne miejscowości, np. Pilszcz, Dzierżysław czy Baborów). Zbiórka przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

Te wszystkie rekordy są Wasze! Cieszymy się, że kolejna akcja, która wymagała niebywałej empatii, zakończyła się tak owocnie.

Wszystkim małym i większym Misiom dziękujemy za pomoc, za zaangażowanie, za ogromne serca, bo jak zapewne wiecie, to już nie są zwykłe maskotki. One będą teraz ogromnym pocieszeniem dla dzieci, które znajdą się w trudnej sytuacji, czyli dzięki Wam będą to MISIE NIEZWYKŁE!

Natalia Szafrańska