VIII Miedzyświetlicowy Turniej Piłki Nożnej

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 zbliżają się do nas wielkimi krokami. O uczestnictwie w wydarzeniu tej rangi marzy niewątpliwie niejeden uczeń naszej szkoły. Niektórzy mozolnie i z dużym poświęceniem trenują tę dyscyplinę sportu, szlifując swe umiejętności każdego dnia. Dla najmłodszych piłkarzy to jednak nie tylko ciężka praca, ale przede wszystkim świetna zabawa i forma spędzania czasu wolnego. Dzięki swemu zamiłowaniu do futbolu siedmioosobowa reprezentacja naszej szkolnej świetlicy, z klas II-III, 8.06.2018r. wzięła udział w VIII Międzyświetlicowym Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się w PSP nr 24 w Opolu. Po rozegraniu trzech meczów drużynie udało się wyjść z grupy i dotrzeć do półfinału, w którym okazała się bezkonkurencyjna.

Ostatnie starcie nie należało do łatwych. Po remisie, również w dogrywce, o zwycięstwie zdecydowały rzuty karne. Emocje, jakie towarzyszyły spotkaniu, śmiało można porównać do tych, które czekają już wkrótce reprezentację naszego kraju. Nie zabrakło łez szczęścia, okrzyków radości i smutku porażki. Z turnieju wróciliśmy zmęczeni, ale szczęśliwi i dumni ze złotego pucharu i tytułu najlepszego strzelca dla jednego z napastników drużyny. Powtórzyliśmy sukces z ubiegłego roku. Kto wie, może stanie się to już tradycją;).