Festyn szkolny

Festyn szkolny

festyn 2018

Maj to w naszej szkole czas organizacji festynu szkolnego. W tym roku odbył się on 19 maja. Jak zawsze atrakcji było bez liku. Wszyscy uczestnicy festynu mogli podziwiać występy artystyczne uczniów, którzy wygrali casting „Mali ludzie, Wielkie talenty” i mogli zaprezentować swoje zdolności przed szerszą publicznością.

W trakcie festynu można było poznać bliżej pracę policjantów i strażaków, którzy przyjechali do nas swoimi wozami służbowymi i chętnie pokazywali i objaśniali ich wyposażenie. Wielbiciele sportowych emocji mieli okazję wziąć udział w pokazach sztuk walki oraz poobserwować lekcję otwartą piłki nożnej, a następnie wziąć udział w meczu towarzyskim. Na stoiskach klasowych można było zakupić mnóstwo ciekawych produktów, pomalować twarze i paznokcie. Jak co roku zorganizowaliśmy szkolne stoisko „Koty w worku”, a każdy zakupiony los gwarantował fantastyczne nagrody i niespodzianki.

Bardzo dziękujemy naszym fantastycznym sponsorom, którzy jak zwykle nas nie zawiedli i dzięki którym nasz festyn był pełen niespodzianek i atrakcji dla dzieci. Ogromne podziękowania kierujemy do Pani Agaty Krukowskiej, opiekuna polisy ubezpieczeniowej uczniów naszej szkoły, za zorganizowanie nagrody głównej – bonu do sklepu „Decathlon”, firmie „Antex” za pyszną grochówkę, „Sopelkowi” za bony na lody oraz wszystkim, którzy pomagali przy organizacji tegorocznego festynu. Tylko dzięki naszej wspólnej pracy i staraniom ten dzień był wyjątkowy dla nas i naszych uczniów.

Do zobaczenia w przyszłym roku!