1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Dzień Otwarty w Naszej Szkole

37

17 marca po raz kolejny zorganizowaliśmy w naszej szkole dzień otwarty, którego celem było zapoznanie przyszłych uczniów z nauczycielami i budynkiem szkoły.

Przedszkolaki zostały podzielone na mniej liczne grupy warsztatowe i pod opieką nauczycieli wyruszyły w podróż po naszej szkole. Dzieci uczestniczyły w bardzo ciekawych zajęciach, które specjalnie dla nich przygotowali nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej. Tematyka warsztatów była bardzo różnorodna. Od zajęć sportowych przez zabawę z robotami, zabawy logiczne, język angielski po czytanie książeczek w bibliotece szkolnej.

W trakcie trwania zajęć rodzice dzieci udali się na spotkanie organizacyjne z dyrektorem szkoły. W tym dniu można było dokonać zapisu dziecka do szkoły, a także uczestniczyć w konsultacjach ze specjalistami w zorganizowanym punkcie konsultacyjnym dla rodziców dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

W kawiarence szkolnej, zorganizowanej specjalnie na ten dzień, czekały pyszne ciasta upieczone przez rodziców dzieci z klas pierwszych i drugich oraz gorące napoje.

Po zakończeniu cyklu warsztatów na dzieci czekała niespodzianka w postaci pięknych, kolorowych balonów z logo naszej szkoły, które zostały rozdane na sali gimnastycznej. Po tej części przedszkolaki wraz z rodzicami udały się do świetlicy szkolnej, gdzie uczestniczyły w interesujących zajęciach przygotowanych przez nauczycieli świetlicy.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy tak licznie odwiedzili nas tego dnia. To był dzień pełen wrażeń i emocji.800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad