W grudniu klasy Ia i IVe uczestniczyły w programie „Wolontariusze HOPE- Podaruj tradycyjne święta” pod patronatem wolontariuszy z firmy NUTRICIA oraz dzięki finansowemu wsparciu tej instytucji. Głównym celem programu było wprowadzenie w niepowtarzalną atmosferę świąt Bożego Narodzenia seniorów, podopiecznych Domu Dziennego Pobytu „Malinka”. W ramach programu uczniowie wykonali ozdoby choinkowe i kartki z życzeniami świątecznymi oraz upiekli i ozdobili pierniczki, które zostały wręczone zaproszonym gościom 10 grudnia podczas występu jasełkowego uczniów w Domu Dziennego Pobytu „Malinka”. Jasełka w wykonaniu naszych uczniów oraz przygotowane przez nich upominki bardzo się podobały, a za swój występ dzieci nagrodzone zostały głośnymi brawami.