12 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Projekt kartki świątecznej”. Na konkurs wpłynęło ponad 600 prac przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Uczestnicy wykonali kartki świąteczne technikami tradycyjnymi, a wielu z nich eksperymentowało, szukając ciekawych, artystycznych rozwiązań. Zaowocowało to oryginalną wystawą pokonkursową. Wśród młodych artystów byli także nasi uczniowie. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w zaszczytnym gronie laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Paulina Klimek z klasy 5 d, która wykonała przepiękną, oryginalną, trójwymiarową pracę w technice kolażu oraz Pola Trybulska z klasy 3c. Gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów!