19.05 byliśmy świadkami niecodziennej lekcji wychowania fizycznego w naszej szkole. Tego dnia odwiedzili nas zawodnicy KS Gwardia Opole, rozgrywający na co dzień mecze piłki ręcznej na bardzo wysokim poziomie w PGNiG Superlidze. Trening ogólnorozwojowy poprowadzili: Adrian Fiodor (asystent trenera/trener bramkarzy), Adam Malcher (bramkarz) oraz Paweł Kowalski (rozgrywający).  Uczniowie klas czwartych podołali zadaniu wyśmienicie - oprócz doskonalenia swoich możliwości technicznych mogli również uczestniczyć w wyścigach rzędów, gdzie nieodłącznym atrybutem była piłka do piłki ręcznej. Po sportowych zmaganiach odbyło się spotkanie z zawodnikami, gdzie nasi uczniowie mieli możliwość zadawania różnych pytań oraz zdobycia autografów od naszych gwiazd sportu.
       Takim spotkaniom zawsze towarzyszy wiele pozytywnych emocji i wrażeń. Uczniowie wykazali się niezwykłym zainteresowaniem tą dyscypliną sportu oraz jak zawsze godną pochwały sportową atmosferą. Wszyscy kibicowali uczniom biorącym udział w zajęciach. To była lekcja przepełniona sportowymi emocjami.
       Klubowi GWARDIA OPOLE jeszcze raz bardzo dziękujemy!!!